Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Датчики тривожного сповіщення для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крім широко відомих датчиків руху, розбиття скла і герконів, в охоронних системах застосовують специфічні сповіщувачі, що відповідають вимогам певних об'єктів.

До таких датчиків належать:

  1. Датчики затоплення – їхнє завдання полягає в фіксації факту затоплення приміщення водою і подальшій передачі тривожного сигналу на контролер. Датчики затоплення встановлюють на поверхню підлоги в місцях найбільшого ризику витоку (ванна, раковина, водонагрівач і т.п.). До одного контролера можуть бути одночасно підключені декілька датчиків затоплення. При надходженні оповіщення контролер визначає його джерело (ідентифікує датчик) і автоматично припиняє подачу води. Датчики затоплення також оснащуються звуковими і світловими індикаторами.
  2. Датчики витоку газу – використовуються в побутових і промислових умовах для сигналізації про витік природного газу, бутану, пропану. Встановлюються в півтора метрах від можливого джерела (наприклад, газової плити, колонки). Подача сигналу здійснюється на пристрій автоматичного контролю (в тому числі на GSM контролер), а також шляхом звукового оповіщення.
  3. Датчики вологості – призначені для контролю рівня вологості в приміщенні. Аналогова версія дозволяє визначити вологість від 2 до 98%, цифрова – охоплює діапазон 0-100%. Датчики вологості широко застосовуються в промисловому виробництві, вирощуванні тепличних культур і т.д.
  4. Датчики температури – виконують завдання оповіщення при відхиленні температури повітря від заданого рівня. Окремі моделі працюють в діапазоні від -40 до +120 ° C.
  5. Комбіновані датчики – в більшості випадків представлені датчиками вологості і температури - незамінні в сучасних системах клімат-контролю, виробництві до вимог ТУ.
Вгору