Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Жорсткі диски (HDD) для систем відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Жорсткий диск (HDD) — це пристрій в напівгерметичному блоці для довготривалого зберігання і запису на нього інформації будь-якого типу за принципом магнітного запису, зчитування і додавання інформації на даних пристроях забезпечують магнітні головки, великого поширення набули в комп'ютерному і серверному обладнанні.

Для збереження інформації жорсткий диск розбиває ділянки пам'яті на кластери, які є найменшими ділянками зберігання.

При виборі жорсткого диска необхідно враховувати такі параметри характеристик як швидкість читання і запису інформації, розмір буфера пам'яті, обсяг накопичувача та швидкість обертання шпинделя. Вінчестер для системи відеоспостереження слід вибирати так само по параметрам температурного режиму, жорсткі диски будуть перебувати в робочому стані 24/7 і вести постійну запис, тому вибір варто робити в сторону моделей з хорошим контролером записи. Відеоспостереження передбачає під собою постійну запис великого обсягу даних і вимагає великого обсягу жорсткого диска. Моделі розміром 2.5 дюйма підійдуть для використання в ноутбуках, а 3.5 дюйма необхідні для комп'ютерів, серверів і систем відеоспостереження.

В даний час в жорстких дисках використовуються послідовні інтерфейси SATA з відмінностями в пропускної здатності.

Послідовний інтерфейс SATA II надає можливість передачі даних зі швидкістю до 3 Гбіт / сек.

Послідовний інтерфейс SATA III має пропускну здатність в 6 Гбіт / сек і можливість управління живленням, є третім поколінням інтерфейсів.

Вгору