Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Домофони

Домофони є невід'ємною складовою частиною забезпечення безпеки як житлових, так і офісних приміщень. Вони призначені для віддаленого відкриття вхідних дверей після попереднього виклику.

Аудіодомофон дозволяє отримати голосову інформацію від гостя за принципом розмови по телефону. За допомогою відеодомофона з'являється можливість розглянути людину на вході через екран монітора, розташованого безпосередньо всередині вашого будинку (офісу). Кольорові відеодомофони відтворюють картинку в дуже хорошій якості, – ви бачите, що відбувається, як наяву. Крім панелі (пристрою для виклику ззовні) можливе підключення камер відеоспостереження, що значно розширюють огляд. Так стає можливим побачити не тільки того, хто дзвонить, а й, наприклад, те, що відбувається за кутом під'їзду, будинку і т.д.

Сучасні відеодомофони поєднують в собі властивості автовідповідача із записом голосового та відеоповідомлень. Для зручності користування домофонної системою в межах великого приміщення передбачена можливість паралельного підключення декількох домофонів, а також аудіотрубок з функцією интеркома (внутрішнього зв'язку між пристроями).

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати домофони, а також замовити установку домофона, в тому числі аудіо-, відеодомофони, кольорові і чорно-білі, всесвітньо відомих торгових марок Commax, Kocom, Gardi, Kenwei.

Вгору