Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Контролери систем контролю і управління доступом

Контролер являє собою апаратний пристрій центрального управління системою контролю доступу. Саме він містить дані всіх користувачів, яким дозволений доступ на територію, що охороняється в заздалегідь певне, наприклад, тільки робочий час.

Контролер зберігає в собі архів інформації про події, що відбулися: хто, коли і скільки разів перетнув контрольно-пропускний пункт (пройшов через турнікет), відбувалися спроби повторного проходження з використанням одного і того ж ідентифікатора (карти, таблетки і т.п.). Така інформація є надзвичайно важливою для своєчасного виявлення правопорушень.

Крім зберігання даних мережеві версії контролерів припускають їх передачу в обробку програмним забезпеченням комп'ютера. Так, відбувається моніторинг в режимі реального часу, а також отримують зведені звіти і статистику за певні періоди.

Як мережеві, так і локальні контролери можуть мати вбудований джерело безперебійного живлення (ДБЖ), що перетворює електроенергію 220В в необхідні 12В, а також накопичуючи певний запас харчування на випадок знеструмлення. Вбудований ДБЖ може одночасно живити і виконавчий пристрій (шлагбаум, замок, турнікет і т.п.).

Сучасні контролери мають різні режими, корисні з точки зору максимального контролю процесів. Так, за допомогою режиму «антіпассбек» СКД забороняє повторний вхід без зворотного виходу, таким чином, виключається передача ключа іншій особі.

Крім основних вище перерахованих завдань мережевий контролер здатний виконувати ряд інших важливих функцій. Наприклад, інтегруючись з системою відеоспостереження, він може запускати процес відеозйомки у разі настання заздалегідь визначених обставин, наприклад, невдалій спробі проходження через пункт охорони. Контролер може керувати освітленням, кондиціонером і багатьма іншими пристроями.

Вгору