Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Комбіновані датчики (ДД + ДРС) для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комбіновані датчики мають подвійну технологію і виконують поєднанні функції датчиків руху і датчиків розбиття скла. Оповіщення спрацьовує тільки в разі невеликого інтервалу або повністю одночасного виявлення порушення в зоні охорони.

Є чотири різновиди датчиків розбиття скла, які можуть бути встановлені в комплекті:

  • п'єзоелектричні датчики перетворюють механічний вплив в електросигнал, який передається на мікросхему і обробляє отримані дані;
  • пасивні датчики обробляють акустичні дані після руйнування скла за допомогою датчика звуку, який охоплює великий діапазон відхилень;
  • ударно-контактні датчики спрацьовують на прямий, механічний вплив;
  • електроконтактні датчики розміщуються на склі і з'єднані провідниками або проводами, якщо сигнал втрачається, то спрацьовує тривога.

Датчики руху – це пристрої для виявлення переміщення об'єкта в зоні, що охороняється, існують інфрачервоні, мікрохвильові, комбіновані і ультразвукові датчики.

  1. Інфрачервоні датчики руху реагують на тепло, мають великий кут огляду і економні у використанні електроенергії.
  2. Мікрохвильові датчики руху детектируют об'єкти, які можуть проводити через себе струм, незалежний від температури навколишнього середовища і реагує на найменші рухи навіть через перешкоди.
  3. Комбіновані датчики руху поєднують в собі переваги декількох систем одночасно, це підвищує ефективність, але має на увазі підвищення вартості.
  4. Ультразвукові датчики руху за допомогою ультразвукових хвиль відбиваються від предметів відстежують рух в зоні, що охороняється незалежно від опадів і температурних умов.

Комбінація цих датчиків дає гарантовану якість захисту з мінімізацією помилкових спрацьовувань.

Вгору