Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

ШВВП провід

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ШВВП кабель – це гнучкий електрокабель, який необхідний для з'єднання домашньої та офісної апаратури, побутової техніки повсякденного використання. Велику популярність здобули як подовжувальні шнури, що працюють від мережі, яка не перевищує 380. Міцність і еластичність ШВВП кабелю забезпечує можливість його прокладки закритим і відкритим способами, використовується в стаціонарному і рухомому підключенні. Ізоляційне покриття складається з ПВХ пластика, виконується в білому або чорному кольорі. Основа ШВВП кабелю складається з паралельних мідних жил, що скручені навколо сердечника. Матеріал стійкий до деформацій і вигинів. Розміщується на стінах або всередині стін, монтується поодиноко в кабель-каналах, гофрованих трубах і металевих рукавах.

ШВВП кабелі можна розділити на декілька класифікацій:

  • ШВВПТ – кабелі з підвищеними показниками стійкості до високих температур повітря, вологостійкі;
  • ШВВПн – застосовується в приєднанні побутової і ідентичної їй техніки;
  • ШВВПЛ – кабель, вироблений з використанням залуження міді.

Функціональні можливості ШВВП кабелів підтримуються при температурах від -15 до +50 градусів за Цельсієм, межова температура провідної жили становить +70 градусів. Може експлуатуватися протягом 6 років при нестаціонарному застосуванні, а при стаціонарному – більше 10 років.

Вгору