Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
 • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Датчики руху для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики руху – це пристрої для виявлення переміщення об'єктів в охоронній зоні.

Існують такі датчики:

 • Інфрачервоні;
 • Мікрохвильові;
 • Комбіновані;
 • Ультразвукові.

За типом установки поділяються на три види: настінні, кутові і стельові.

 1. Інфрачервоні датчики руху реагують на тепло, мають великий кут огляду і економні у використанні електроенергії.
 2. Мікрохвильові датчики руху детектируют об'єкти, які можуть проводити через себе струм, незалежні від температури навколишнього середовища і реагують на найменші рухи навіть через перешкоди.
 3. Комбіновані датчики руху поєднують в собі переваги декількох систем одночасно, це підвищує ефективність, але має на увазі збільшення їхньої вартості.
 4. Ультразвукові датчики руху за допомогою ультразвукових хвиль, які відбиваються від предметів, відстежують рух в зоні, що охороняється незалежно від опадів і температурних умов. Найекономніші датчики, що мають доступну ціну, і економні у споживанні електрики.
 5. Стельові датчики руху монтуються в стелю і охоплюють все приміщення.
 6. Настінні датчики руху мають меншу ймовірність помилкових спрацьовувань, але втрачають частину кута огляду, встановлюються на стіни або у внутрішніх кутах.
 7. Датчики руху налаштовуються в залежності від бажань користувача і умов навколишнього середовища. Налаштування часового інтервалу дасть можливість відключення світла після остаточного виявленого руху. Параметри освітлення дозволяють налаштувати датчик руху в залежності від освітленості простору. Для кращого виявлення є налаштування чутливості, що дозволяє вибрати найоптимальніший і ефективний рівень визначення руху, це допомагає уникати помилкових спрацьовувань.
Вгору