Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Сигнальні (сигналізаційні) кабелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сигналізаційні кабелі використовується для передачі сигналів між електронними пристроями. Луджені дроти з міді (як правило, в кабелі від 2 до 10 жил) покриті ПВХ-оболонкою і екрановані. Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує для організації сигналізації і систем безпеки купити сигнальний кабель за чесною ціною.

Види сигнальних кабелів

  1. ПСВВ – сигналізаційний кабель з мідною моножилою необхідний для подачі електросигналів слабкої потужності, має велике застосування в сигналізаційних системах і системах контролю доступу. Ізоляція і зовнішня оболонка виконана з полівінілхлоридного пластикату, кількість жил може досягати від 2 до 12. Оптимальна температура повітря при монтажі та експлуатаційних вигинах від -20 до +80 градусів за Цельсієм, при нерухомому стані оптимальна температура при використанні від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Термін служби може досягати 25 і більше років при прокладці усередині приміщення.
  2. ПСВЕВ – сигналізаційний кабель з мідною моножилою, екранований, необхідний для подачі електросигналу слабкої потужності, має велике застосування в сигналізаційних системах і системах контролю доступу. Ізоляція і зовнішня оболонка виконана з полівінілхлоридного пластикату, кількість жив може бути від 2 до 12. Оптимальна температура повітря при монтажі та експлуатаційних вигинах від -20 до +80 градусів за Цельсієм, при нерухомому стані оптимальна температура використання від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Термін експлуатації при розміщенні всередині приміщення може досягати 25 і більше років.
  3. ПСВВнг – сигналізаційний кабель з мідною моножилою, екранований, пожежостійкий. Необхідний для подачі електросигналу слабкої потужності, має велике застосування в сигналізаційних системах і системах контролю доступу. Ізоляція і зовнішня оболонка виконана з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки, кількість жив починається від 2 до 12. Оптимальна температура повітря при монтажі та експлуатаційних вигинах від -20 до +80 градусів за Цельсієм, при нерухомому стані оптимальна температура використання від -40 до +80 градусів за Цельсієм. Термін експлуатації при розміщенні всередині приміщення може досягати 25 і більше років.

Основні характеристики

Висока швидкість, велика дальність і відмінна якість сигналу, що передається, визначають широку область використання многожильного сигналізаційного дроту.

Як вибрати?

Підбираючи провід для організації телекомунікаційної системи, відеоспостереження, сигналізації та інших потреб, потрібно враховувати ряд параметрів:

– довжина проводу, на якій зберігається належну якість переданого сигналу;

– місце монтажу (якщо дріт прокладається поза приміщенням, його, як правило, укладають в короби або гофровані труби);

– наявність захисного екрана, що запобігає перешкоди;

– наявність армуючого шнура;

– гнучкість.

Лабораторія безпеки надає вам великий вибір сигнальних кабелів. На нашому сайті ви можете придбати все необхідне для установки різних типів обладнання.

Вгору