Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Замки і засувки для дверей і контролю доступу

Замки і засувки бувають магнітними, електричними і механічними, вони виконують роль пристрою, який блокує вхід в охоронювану область і надає доступ по сигналу з контролера в разі застосування ідентифікаційної карти, брелока і т.д.

  1. Електромагнітний замок — це виконавчий пристрій, яке може використовуватися з Магнітоконтактні датчиками для контролю положення дверей. Стандартна установка виконується трохи вище дверної коробки, для виробництва використовується нержавіючий метал і алюміній. Для подібних замків властива висока міцність, вони витримують величезні механічні дії і перепади температур. Сила утримання електромагнітних замків може досягати 500 кг. Можуть встановлюватися накладним або врізним типом.
  2. Електромеханічний замок — це виконавчий пристрій, яке не вимагає постійного електроживлення. Пружина зводиться при закриванні двері і залишається в цьому положенні до подачі напруги. Стійкі замки з великою міцністю. Установка так само відбувається врізним або накладним типом.
  3. Електрозасувка — пристрій обмежує доступ в точці проходу, мають два варіанти установки - накладний та врізний, по типу керуючого сигналу — тригерні і потенційні. При потенційному напрузі засувка залишається у відкритому стані при подачі на неї напруги, коли напруга зникає — засувка закривається. Тригерний управління має на увазі відмикання після подачі сигналу з контролера.
  4. Електрорігельний замок — це один з видів електромеханічних замків, подібні замки практично безшумні і швидко реагують на сигнал відкриття. Відмикаються двома способами — звичайним і електроключем.

Основне призначення всіх замків і засувок - це мінімізація можливості несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється. Кожен замок стане відмінним рішенням при правильному підборі і застосуванні.

Вгору