Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Розпізнавання автомобільних номерів для систем відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Системи розпізнавання автомобільних номерів діляться на дві основні категорії: софтерние і апаратні.

  1. Софтерні — ті, що вимагають спеціальне програмне забезпечення, яке встановлюється на сервер відеоспостереження.
  2. Апаратні — ті, що за допомогою камери відеоспостереження проходять процес розпізнавання.

Мінус першої групи — ресурсоотдача. Так як пред'являються чималі вимоги по ресурсах системи до сервера і йде велике навантаження на локальну мережу. При несправності система стає повністю непрацездатною.

Існують варіанти спостереження за допомогою відеокамери аналогового типу і контролера з відкриттям виконавчих пристроїв, де програма впроваджена в пам'ять пристрою. Інформація виходить за схемою: фото авто з реєстраційним знаком, напрямок, час і розпізнавання номера і приналежність до групи. Ще робота з базами даних і розпізнає модулем, який передає інформацію на локальний комп'ютер в автономному режимі. І терміналами з основними модулями, які обслуговуються однією базою даних, що не мають окремого клієнта. Так само безпосередня видача звітів за номерами. У деяких модулях є можливість ручного налаштування реакцій системи на номер, групу і тип номерів. Це може знадобитися при помилках розпізнавання в самій системі. Важливо пам'ятати, що не у всіх модулях така настройка є. При такій системі підключення, кількість камер відеоспостереження обмежується можливостями самого обладнання.

Друга група систем не вимагає навантаження на сервер, слідчо, витрати будуть мінімальними. При поломці центрального сервера, а в деяких випадках можна обійтися і без нього, така система буде зберігати свою працездатність. Процесор камери обробляє зображення, і результати відправляються на сервер.

Можливі варіанти підключення через браузер зі списком фіксованого набору, або встановлюється невелике програмне забезпечення, яке вимагає мінімальних витрат ресурсів, в саму камеру.

Вгору