Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Комунікатори для охоронної сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке комунікатори для охоронної сигналізації?

Прилади призначені для перетворення повідомлень в форматах Contact ID, протоколах частотного ущільнення 18кГц від приладів приймально-контрольних, а також у вигляді замикання контактів, з подальшою передачею на пульт централізованого спостереження (ПЦС) по каналах GSM, GPRS і Ethernet, спільної роботи з апаратно-програмним комплексом "Моніторинг III" та оповіщення користувачів. При роботі в складі СПТІ прилад має два режими:

  1. Режим сполучення з ППК, що працюють за ContactID або в одному з підтримуваних 18кГц протоколів, з подальшою передачею сповіщень на СПТІ Моніторинг III по GSM, GPRS і / або Ethernet. В даних режимах підтримується контроль стану ліній зв'язку транскодера і передача повідомлень на ПЦС згідно типам входів цих ліній зв'язку.
  2. Режим «сповіщення входів», в якому прилад контролює стан своїх ліній зв'язку сигналізації і передає повідомлення на ПЦС згідно типам входів цих ліній зв'язку. Даний режим призначений для сполучення з ППК інших виробників за допомогою програмованих виходів.

Технічні характеристики комунікаторів для охоронної сигналізації

– Контролює від двох (базова плата) до десяти входів (зон) з одним або двома кінцевими резисторами (2 кОм + 4,7 кОм)

– 2 модуля розширення бездротових входів - 8 входів, до 32 бездротових пристроїв;

– Гнучка настройка умов включення програмованих виходів, можливість включення / вимикання користувачем;

– До приладу може бути підключена РКІ клавіатура;

– Можливість задавати назви для зон, виходів, користувачів;

– Можливо підключення двох джерел живлення;

– Незалежна пам'ять зберігає програмні налаштування навіть у разі зникнення напруги всіх джерел живлення.

Інтернет-магазин Лабораторія безпеки пропонує вам ознайомитися з комунікаторами охоронної сигналізації від провідних виробників в даній області.

Наші фахівці допоможуть вам вибрати необхідне обладнання для коректної і тривалої роботи ваших пристроїв з урахуванням особливостей місця установки.

Вгору