Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

GSM контролери для системи контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

GSM-контролер є багатофункціональним пристроєм для автоматизації та контролю різних процесів. GSM контролери можуть мати домашнє і промислове застосування. Дозволяють дистанційно керувати відкриванням і закриванням дверей, воріт, хвірток та будь-якими виконавчими пристроями, забезпечують контроль над електроживленням і надають можливість автоматизації багатьох пристроїв.

За допомогою SMS-контролю можна управляти багатьма домашніми процесами, такими як опалення або водопостачання, контролювати можливі протікання води і витоку газу. GSM контролер здатний ідентифікувати користувача або власника по дзвінку телефону. Для цього в пам'ять контролера необхідно попередньо внести номери телефонів, які той повинен пропускати при вхідному дзвінку. У разі збігу контролер надасть доступ і відкриє двері, ворота, шлагбаум і так далі. Якщо номер не був внесений, то контролер скине виклик і не дасть доступ на необхідну територію або об'єкт.

Функція ідентифікації за номером спрощує отримання доступу до необхідних об'єктів і дає можливість позбутися від використання радіобрелків і RFID зчитувачів. При з'єднанні з GSM контролером не буде братись плата за дзвінок, контролер скидає виклик через кілька секунд і працює тільки з ідентифікації номера телефону.

При виборі GSM контролера слід враховувати деякі фактори. По-перше, існує ряд моделей GSM контролерів з обмеженням допустимої кількості користувачів. По-друге, є ризик того, що при відключенні вашого телефону або при відсутності грошей на рахунку стільникового зв'язку багато функцій можуть виявитися недоступними. По-третє, при установці і роботі контролера необхідно дотримуватися температурного режиму, оскільки при низьких температурах робота може значно погіршуватися і давати збої. для промислової галузі контролерів даний поріг нижче, але все одно присутній.

Вгору