Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Кабельна продукція

Кабельна продукція – це продукція, призначена для транспортування електричної енергії та інформаційних сигналів різних видів. Подібні вироби застосовуються в галузях промисловості, виробничих і торгових комплексах. Залежно від технічних характеристик, виділяють кілька різновидів кабелів.

Види кабельної продукції:

Найчастіше кабельна продукція поділяється відповідно до перетином, яке вимірюється в квадратних міліметрах.

1. Силовий кабель

– Розподіляє і переносить електричну енергію високої напруги, сердечники виконуються з міді або алюмінію, при цьому поверхня кабелю обов'язково покривається ізоляційним матеріалом. Завдяки можливості переносити напругу до 500 кВ, такі кабелі використовуються для передачі електроенергії по промисловим частотам.

2. Роз'єми та перехідники

– Це супутнє обладнання, без якого не можна обійтися при прокладанні різних видів кабелів для коректної роботи.

3. Вита пара

– Це вид кабелю, що складається з однієї або декількох пар провідників, які свити один з одним. Провідники скручуються з метою мінімізації зовнішнього електромагнітного впливу. У кабелях категорії UTP 5 і вище застосовується переплетення провідників з різним кроком.

4. Сигнальний

– Є різновид дроти, що здійснює передачу електричної енергії до конкретного споживача. Кабель використовується для передачі різних видів сигналів, таких як тривожні, звукові, відеосигнали, контрольно-вимірювальні та інші.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлена ​​кабельна продукція від провідних виробників і постачальників в даній сфері.

Вгору