Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Оптичні муфти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Оптична муфта – є корпусом, що має підвищену міцність, стійкість до впливів механічного та хімічного типу із зовнішнього середовища. Оптичні муфти виробляються з пластика. Усередині муфти присутня система для організації та укладання волокон, це дає можливість фіксувати кінці введених волокон, вводити модулі та оптичні волокна в сплайс-касети, також надає заземлення металевих деталей. Міцна фіксація в муфті мінімізує виривання оптичного кабелю при натягу і інших впливах, а це в свою чергу забезпечує постійний зв'язок без розривів з'єднання.

Муфта волоконно-оптична – це пластиковий корпус з підвищеною міцністю і використовується для прокладки ліній зв'язку поза приміщеннями. Так само використовується для мінімізації можливості розриву лінії, забезпечуючи їй граничну міцність для з'єднання, для цього застосовуються проміжні муфти.

По монтажу муфти діляться на дві категорії – прохідні і тупикові.

  1. Прохідна муфта складається з двох входів для кабелів, один з входів може бути закритий заглушкою.
  2. Тупикова муфта широко застосовується при прокладанні кабелю, через неї можуть проходити від трьох і більше оптичних кабелів.

Муфти також можливо класифікувати за типом з'єднання, вони бувають холодні і гарячі. У гарячих муфтах спочатку розігріте волокно розміщується в з'єднувальний контейнер, а в холодних провідники зрощуються болтовими елементами і хомутами.

Вгору