Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Ручні металодетектори для системи безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручний металошукач необхідний для виявлення в важкодоступній для деяких сигналів середовищі заборонених предметів металевого походження. Ці металодетектори використовуються фахiвцями служб безпеки в громадських місцях або охоронниками підприємств для виявлення холодної та вогнепальної зброї або вибухових речовин. Подібні детектори часто називають доглядовими.

Ручні металодетектори відрізняються від інших наявністю автономного живлення (акумулятора), меншими габаритами і вагою, регулюванням чутливості і спрямованості поля; впливом навколишнього середовища під час роботи.

За принципом дії ручні металодетектори розподіляються на чотири основні категорії:

  1. Приймально-передавальні. За допомогою передавальної і приймальні котушок індуктивності здійснюється виявлення предметів металевого походження.
  2. Індукційні. Принцип дії заснований на технології прийому-передачі, проте прийом і передачу виконує одна котушка індуктивності.
  3. Вимірювачі частоти на основі LC генераторів. При виявленні металевих предметів частота змінюється і металодетектор сигналізує про їхню наявність.
  4. Імпульсні металодетектори — виявляє металеві предмети за допомогою імпульсних вихрових струмів і вимірі вторинного електромагнітного поля, сигнал передається в котушку датчика як імпульс на непостійній основі.
Вгору