Кількість
|
Вартість
|
||
|
Роботизовані відеокамери спостереження — це розумний пристрій з віддаленим керуванням, може змінювати кут огляду і нахилу, має функцію багаторазового збільшення, це дозволяє більш детально розглядати особи, об'єкти та інші деталі. Монтаж відбувається всередині приміщень і для вуличного спостереження, може встановлюватися в горизонтальному і вертикальному положенні, матеріал корпусу виконується з металевих сплавів або пластику, забезпечує захист від погодних умов і механічного впливу на камеру. Моделі подібних відеокамер бувають з високошвидкісної і средньошвидкісною швидкістю зміни кута огляду. Середньошвидкісні відеокамери спостереження змінюють кут зі швидкістю 9-36 градусів в секунду, а високошвидкісні 120-400 градусів в секунду з функцією автофокусування. Для управління кута огляду необхідний пульт управління. Роботизовані відеокамери програмовані, їм можна вказати інтервали спостереження і необхідні зони, які вимагають уваги, може зберігати в пам'яті від 32 до 256 положень, дана характеристика залежить від моделі самої камери.
Важливою частиною для якісної передачі зображення є матриця і її розмір, від них залежить світлочутливість і дозвіл зображення. CCD матриці чутливіші інших і з меншою швидкістю формування зображення. CMOS матриці розраховані на камери компактних, маленьких розмірів, поширені в IP камерах відеоспостереження і відрізняються малою чутливістю, але володіють широким функціоналом для отримання якісної картинки при недостатньому освітленні.
За умов нестачі освітлення в режимі нічної зйомки використовується інфрачервоне підсвічування, датчик спрацьовує в тих випадках, коли рівень світла критично малий і відеокамера переходить з кольорового режиму в монохромний, включаючи підсвітку.