Кількість
|
Вартість
|
||
|
У стандарті RS-485 для передачі і прийому даних часто використовується єдина кручена пара проводів. Процедури спільного використання лінії передачі вимагають застосування певного методу керування напрямком потоку даних. Найбільш широко поширеним методом є використання сигналів RTS (Request To Send) і CTS (Clear To Send).
Інтерфейс RS-485 забезпечує обмін даними між пристроями по одній двухпроводной лінії зв'язку в напівдуплексному режимі. Широко використовується в промисловості при необхідності послідовного підключення 32 пристроїв на один кабель довжиною в 1200 метрів.
Мережеві контролери RS-485 можуть бути виготовлені в корпусі, без корпусу або в корпусі з блоком живлення.
Відзначимо також, що швидкість обміну залежить від довжини лінії. Наприклад, лінія RS-485 довжиною в 10 м має швидкість 10 Мбіт / сек, а лінія протяжністю 300 м має швидкість обміну інформацією 375 кбіт / с. Як правило, кожен другий контролер точок доступу СКУД, присутній на вітчизняному ринку, працює на низькій швидкості - 10 кбіт / сек.
Мережеві контролери на сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлені від різних відомих виробників гарантують гарантію якості.
Інтерфейс RS-485 (офіційна назва - EIA / TIA-485) — це найпоширеніший промисловий формат автоматизації процесів, що використовує збалансовану середу передачі і двосторонню лінію зв'язку.
Характеристики інтерфейсу RS-485:
- Як середовище передачі для протоколу найбільш адаптована скручена пара провідників, тобто так звана кручена пара;
- Підтримує багатоточкові сполуки. Кількість з'єднань (приймач) на лінії може досягати 32 штук;
- Це означає, що всього на одну лінію RS-485 за замовчуванням може бути підключено до 32 одиниць обладнання включно;
- Максимальна довжина одного сегмента мережі може досягати 1200 метрів;
- Швидкість передачі даних коливається від 10 Кбіт / сек до 10 Мбіт / сек.