Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Комутатори (свитчи)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комутатор – пристрій, призначений для з'єднання декількох вузлів комп'ютерної мережі в межах одного сегмента мережі. На відміну від концентратора, який поширює трафік від одного підключеного пристрою до всіх інших, комутатор передає дані лише безпосередньо отримувачу, виняток становить широкомовний трафік всіх вузлів мережі. Це підвищує продуктивність і безпеку мережі, позбавляючи інші сегменти мережі від необхідності (і можливості) обробляти дані, які їм не призначалися.

Як працює комутатор:

Комутатор зберігає в пам'яті таблицю комутації (що зберігається в асоціативної пам'яті), в якій вказується відповідність MAC-адреси вузла порту комутатора. При включенні комутатора ця таблиця порожня, і він працює в режимі навчання. В цьому режимі надходять на якийсь порт дані передаються на всі інші порти комутатора.

Комутатор дозволяє пересилати пакети між декількома сегментами мережі. Він є навчаються пристроєм і діє за аналогічною технологією. На відміну від мостів, ряд комутаторів не завадить всі, хто входить пакети в буфер. Це відбувається лише тоді, коли треба узгодити швидкості передачі, або адреса призначення немає у вашому списку таблиці, або коли порт, куди повинен бути направлений пакет, зайнятий, а комутує пакети "на льоту".

Комутатор лише аналізує адресу призначення в заголовку пакета і, звірившись з адресною таблицею, тут же (час затримки близько 30-40 мікросекунд) направляє цей пакет у відповідний порт. Таким чином, коли пакет ще цілком не пройшов через вхідний порт, його заголовок вже передається через вихідний.

Види комутаторів:

1. Керований комутатор

– Самоналагоджувальна після включення в мережу. Вони аналізують MAC-адреси всіх пристроїв, підключених до них і будуть здійснювати комутацію між портами на основі аналізу заголовка пакета, в якому міститься MAC-адресою пристрою-одержувача.

2. Некерований комутатор

– Надає інтерфейс для адміністратора, який може виконати його настройку для роботи в конкретній мережі. Зазвичай керовані комутатори дорожче і використовуються в ємних мережах, з додатковими вимогами по надійності.

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлений великий вибір комутаторів. Зв'язавшись по телефону з нашими фахівцями, ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, а також рада при виборі обладнання, яке підійде саме для вашого об'єкта і під ваші цілі.

Вгору