Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Пасивне мережеве обладнання

Пасивне мережеве обладнання можна визначити, що не споживає електрику, за допомогою нього передача даних між приладами здійснюється сигналами. Використовуються для з'єднання пристроїв забезпечуючи постійну і безперервну передачу сигналу. До пасивного обладнання можна зарахувати оптичні патч-панелі, кабельні організатори, оптичні муфти, інформаційні розетки, мідні та оптичні патчкорди, оптичні бокси та сплайс-касети.

  1. Патч-панелі — виготовляються з якісних і міцних сплавів металу, використовуються як деталь в конструкції кабельної системи. На лицьовій стороні є велика кількість роз'ємів з'єднання, а на тильній розташовані контакти фіксованого з'єднання з кабелями. Найчастіше патч-панелі знаходяться в середньому ціновому діапазоні.
  2. Кабельний організатор — необхідний для комплектації і укладання надлишку пасивне. Допомагає мінімізувати вигин пасивне при укладанні і знижує навантаження на точку комутації розподіляючи вагу по своїй конструкції.
  3. Оптична муфта — є корпусом, що має підвищену міцність, стійкий до впливів механічного та хімічного типу із зовнішнього середовища, оптичні муфти виробляються з пластика. Усередині муфти присутній система для організації та укладання волокон, це дає можливість фіксувати кінці введених волокон, вводити модулі та оптичні волокна в сплайс-касети, так само надає заземлення металевих деталей. Міцна фіксація в муфті мінімізує виривання оптичного кабелю при натягу і інших впливах, а це в свою чергу забезпечує постійний зв'язок без розривів з'єднання.
  4. Інформаційна розетка — так само відома за стандартом RJ45, який застосовується при підключенні персонального комп'ютера до інтернету або локальної мережі. Мають відмінність по варіації установки. Внутрішня інформаційна розетка розміщується в стіні за допомогою монтажної коробки, а зовнішні можуть встановлюватися на стіни будь-яких матеріалів. Інформаційні розетки іноді застосовуються в кабельних каналах і колонах, настільних коробках і блоках. Виробляються і поставляються в зборі або в модулі.
  5. Оптичний патч-корд — необхідний для з'єднання розподільних пристроїв і активного обладнання. Складається з патчкордового кабелю і двох конекторів. Оптичні патчкорди можна розділити на два типи волокон - multi mode і single mode.
  6. Мідний патч-корд — застосовується в конструкції структурованих кабельних мереж, з'єднує між собою розподільні й активні пристрої. Виготовляється із застосуванням многожильного кабелю, що дає патчкорду збільшену гнучкість.
  7. Сплайс-касета — складається з міцних полімерів і призначена для фіксації механічних зростків оптичних волокон. Корпус сплайс-касети створений з розрахунку на кожен відсік під одне зварене з'єднання. Передбачено укладання волокна з запасом за допомогою двох котушок. На одну касету можна розварити від 12 до 24 волокон, дані характеристики залежать від моделі та конструкції. Мають широке застосування в розподільному і пасивному оптичному обладнанні.
  8. Оптичний бокс — використовується для оконечіванія оптичного кабелю і підключення до нього активних елементів. Має негерметичні будова, розміщується всередині приміщень, деякі моделі можуть розміщуватися на вулиці і мають захист від пилу і вологи.
Вгору