Кількість
|
Вартість
|
||
|
Магнітоконтактні датчики необхідні для захисту від несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється. Магнітоконтактні сповіщувачі блокують двері, ворота, вікна, люки. Залежно від місця установки і типу матеріалу існують накладні і врізні магнітоконтактні датчики. За своїми габаритними розмірами датчики можуть бути надмініатюрними, мініатюрними, нормальними, середніми і проміжними. В основі датчика є два елементи: постійно намагнічена частина і герметизований контакт.
Магніт або соленоїд забезпечує перехід контактів в різні стани. Геркон перебуваючи намагніченим залишається замкнутим, якщо магнітне поле буде усунута з посади, то контакти негайно розмикаються.
Герметизований контакт часто називають герконом, він поміщається в трубку наповнену азотом або інертним газом, таким чином закрите будова допомагає уникати окислення контактів. Перебуваючи в інертному середовищі контактна пара не обгорає в разі іскріння, вкрай стійка до зовнішніх впливів і витримує величезна кількість спрацьовувань без втрати якості.
В охоронній сигналізації використовуються три типи магнітоконтактних датчиків:
- нормально розімкнуті;
- нормально замкнуті;
- з перемиканням.
При установці магнітоконтактні датчиків слід пам'ятати про ряд правил, які варто дотримувати. Датчики завжди встановлюються по одному на що відкривається поверхлость, іноді необхідно розміщення дублюючих датчиків. Геркони монтуються зверху двері або вікна в сторону приміщення, відмінно працюють в горизонтальному і вертикальному положеннях дотримуючись дальність максимум 20 см від блокуючого елемента. Установка магнітоконтакт і геркона в металеві двері потребує підкладки пластини з матеріалу який ненамагнічується, його товщина повинна становити як мінімум 20 мм.