Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ethernet — одна з найпопулярніших в даний час мережевих архітектур. Вона використовує узкополосную передачу даних зі швидкістю 10 ... 100 Мбіт / с на «комп'ютерних» кабелях UTP / FTP. Основний топологією є «зірка» з можливістю каскадування мережі хабами. Відстань одиничних прольотів до 100 м, число вузлів до 1024.
Всі сучасні версії Ethernet використовують кабель «вита пара» або оптоволоконний і зіркоподібну топологію. Центральним пристроєм зірки може бути повторювач (він же хаб, hub) або комутатор (switch). Можливо і двухточечное з'єднання двох вузлів. Для старих версій на коаксіальному кабелі була характерна шинна топологія, головним недоліком якої є низька надійність всієї мережі.
Є і екзотичний варіант пасивної оптичної шини 10BaseFP. Іноді в мережах застосовуються конвертори середовища передачі (media converter), що перетворюють типи інтерфейсів. Найчастіше використовуються конвертори «кручений пари» в оптику, також застосовують і конвертори одномодового оптоволокна в многомодовое.
Технологія Ethernet в своєму стрімкому розвитку вже давно переступила рівень локальних мереж. Вона позбулася колізій, отримала повний дуплекс і гігабітні швидкості. Широкий спектр економічно вигідних рішень дозволяє сміливо впроваджувати Ethernet на магістралях.
На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки ви можете придбати мережеві контролери з інтерфейсом Ethernet від декількох відомих виробників в світі безпеки. Вони відрізняються своїм зовнішнім виглядом і деякими додатковими функціями, але всі вони підпорядковані даному стандарту.
Зателефонувавши за номером, ви можете задати нашим менеджерам всі ваші запитання і отримати на них відповіді, а також корисні поради про те, які контролери краще вибрати, виходячи з вимог на вашому об'єкті і побажань.