Шановні клієнти! Ми працюємо. Шановні клієнти, у зв'язку з коливанням курсу валют уточнюйте ціни при оформленні замовлення.
UAH
  • UAB
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00–18:00

СБ, НД: вихідний

0
Мій кошик

Роутери (маршрутизатори)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Роутер – це пристрій, який розподіляє інтернет між підключеними до нього пристроями. З мережевого кабелю (комп'ютери, телевізори і т. Д.), Або по Wi-Fi (смартфони, планшети, ноутбуки). Об'єднує всі пристрої в локальну мережу (в якій вони можуть обмінюватися файлами, або можна пограти в ігри) з можливістю виходу в інтернет (якщо інтернет підключений і налаштований).

На сайті інтернет-магазину Лабораторія безпеки представлені роутери від торгової марки TP-Link.

Де застосовується маршрутизатор?

Маршрутизатор допомагають зменшити завантаження мережі завдяки її розділенню на домени колізій або широкомовні домени, а також завдяки фільтрації пакетів. В основному їх застосовують для об'єднання мереж різних типів, часто несумісних з архітектури і протоколів, наприклад, для об'єднання локальних мереж Ethernet і WAN-з'єднань, що використовують протоколи xDSL, PPP, ATM, Frame relay і т. Д. Нерідко маршрутизатор використовується для забезпечення доступу з локальної мережі в глобальну мережу Інтернет, здійснюючи функції трансляції адрес і міжмережевого екрану.

В якості маршрутизатора може виступати як спеціалізований (апаратне) пристрій, так і звичайний комп'ютер, що виконує функції маршрутизатора. Існує кілька пакетів програмного забезпечення (на основі ядра Linux, на основі операційних систем BSD) за допомогою якого можна перетворити ПК в високопродуктивний і багатофункціональний маршрутизатор, наприклад, Quagga, IPFW або простий в застосуванні PF.

Сфера використання роутера

У побутовому секторі зазвичай використовуються маршрутизатори, що забезпечують підключення домашньої мережі комп'ютерів до каналу зв'язку інтернет-провайдера. Як правило, при цьому маршрутизатор забезпечує IP-адресацію пристроїв локальної мережі по протоколу DHCP, а сам отримує IP-адресу від зовнішнього провайдера.

Зазвичай сучасний маршрутизатор має ряд допоміжних функцій і вбудованих можливостей: бездротова точка доступу Wi-Fi для підключення мобільних пристроїв, міжмережевий екран для захисту мережі від зовнішніх атак, резервування доступу в Інтернет через канали від декількох провайдерів, веб-інтерфейс для спрощення налаштування пристрою, USB -порт для підключення принтера або дискового сховища і інші.

Вгору